Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.10.2019 17:20
BattleTech Heavy Metal
297V

BattleTech z nowym DLC "Heavy Metal". Kampania oraz osiem mechów zostanie oddane do naszej dyspozycji

Studio Harebrained Schemes zapowiedziało nowe rozszerzenie do swojej produkcji - rozegramy minikampanie, a do naszej dyspozycji zostaną oddane nowe mechy.

Rozszerzenie "Heavy Metal" jest trzecim płatnym DLC do produkcji BattleTech - w poprzednich do gry dodano nowe mechy, mapy i nową mechanikę. Teraz zmierza do nas trzeci dodatek, do którego zostanie dołączona kampania składająca się z kilku krótkich misji, nowe systemy uzbrojenia oraz osiem nowych mechów - siedem klasycznych i jeden oryginalny, zaprojektowany od podstaw z myślą o tym rozszerzeniu.

Głównym celem minikampanii będzie pokonanie dwóch legendarnych wrogów - Black Widow oraz Bounty Hunter z drużyny najemników Wolf’s Dragoons. W pokonaniu ich powinien pomóc nam nowy system uzbrojenia - moździerz, nowa broń mechów, której oręż powoduje obrażenia obszarowe - jest on w stanie zniszczyć wiele jednostek naraz. 

Dodatek zadebiutuje 21 listopada bieżącego roku na platformie Steam - do jego poprawnego działania będziemy potrzebować podstawowej wersji gry, którą obecnie możecie kupić po dosyć wysokiej obniżce ceny z okazji weekendu wydawcy Paradox Interactive.

Warto przeczytać:

Źródło: Steam

Tagi: BattleTech Harebrained Schemes Paradox Interactive