Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.10.2019 16:30
ice age
864V

Ice Age: Scrat's Nutty Adventure. Gra w klimacie Epoki Lodowcowej już dostępna, opublikowano trailer

Ice Age: Scrat's Nutty Adventure jest już dostępne w sklepach. Twórcy opublikowali nowy trailer, przypominający o premierze.

Kolejna gra w klimacie Epoki Lodowcowej trafiła na rynek - tytułem powinni zainteresować się młodsi odbiorcy, którzy mają opanowany angielski na minimalnym poziomie - jak się dowiadujemy, żadne z wydań nie oferuje polskiej wersji językowej.

W grze wcielamy się w Scrata, pokochanego przez młodzież wiewióra, który za wszelką cenę walczył o swojego ukochanego żołędzia - raz musiał zmierzyć się z warunkami atmosferycznymi, a za innym razem przeszkodziła mu inna wiewiórka. Produkcja zawiera znane z filmów lokacje, a naszym głównym celem będzie dotarcie do świątyni Scaratazon - to właśnie tam znajduje się główny żołądź. Aby odblokować do niej wejście, będziemy musieli po drodze zbierać mniejsze kryształowe żołędzie.

Gra swoją premierę miała 4 dni temu, a jej wydawcą była Cenega. Produkcję można zamówić w sklepach internetowych, jak i zaopatrzyć się w nią w supermarketach takich jak Media Expert czy Media Markt - została wyceniona na 150 zł.

Warto przeczytać:

Źródło: YouTube

Tagi: Ice Age: Scrat's Nutty Adventure