Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.10.2019 13:50
Call of Duty Mobile z eventem Halloween
614V

Call of Duty: Mobile. Wydarzenie z okazji Halloween przyniesie masę atrakcji

Do najnowszego, mobilnego hitu, na licencji popularnych strzelanin, nadciąga pierwsze duże wydarzenie. Halloween będzie limitowane czasowo i przyniesie mnóstwo interesujących elementów.

Call of Duty: Mobile okazało się niespodziewanie dobrym tytułem, który zaskarbił sobie sympatię bardzo wielu graczy mobilnych. Nic więc dziwnego, że twórcy zamierzają rozwijać swoją produkcję tak, aby nie zdążyła się ona znudzić potencjalnym fanom. 

Pierwszym krokiem ku temu ma być oddawanie w nasze ręce różnorodnych eventów, które będą limitowane czasowo. Każdy z nich przyniesie coś zupełnie nowego. Debiutanckim, dużym wydarzeniem będzie to, które traktuje o Halloween! Pełna lista atrakcji pojawi się na blogu kreatorów gry 21 października, ale już teraz poznaliśmy kilka szczegółów. 

W grze znajdzie się miejsce dla specjalnej "halloweenowej" wersji mapy Standoff, którą możemy kojarzyć z Call of Duty: Black Ops II, a którą możemy od dziś wypróbować w trybie "Team Deathmatch". Ponadto, do produkcji trafią: tryb snajperski oraz tryb wolnych pojedynków, ciekawe wyzwania, a także liczne bronie, nowe bronie. 

Od dziś, aż do końca eventu, w grze będą pojawiały się kolejne atrakcje. Wliczają się w to wymienione powyżej oraz inne, które prawdopodobnie ujawnione zostaną przy okazji wpisu za dwa dni. 

Więcej o grach z tej serii:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/call-of-duty-mobile-halloween-event-brings-spookified-black-ops-2-map/

Tagi: Activision Call of Duty: Mobile TiMi Studios