Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2019 18:04
doom pga
357V

DOOM Eternal z serią wydarzeń na PGA. Piekielna strefa zaoferuje mnóstwo atrakcji

Entuzjaści eliminowania demonów muszą w najbliższy weekend odwiedzić Poznań. Na PGA została zorganizowana piekielna strefa DOOM Eternal, na której każdy fanatyk serii id Software poczuje się niczym w domu. Wydawca zapewnił moc atrakcji.

Strefa Doom Eternal znajduje się w Hali nr 5 na stoisku nr 21 i na miejscu gracze otrzymają dostęp do grywalnej wersji nadchodzącej wielkimi krokami gry id Software – będzie to pewnie jedyna szansa na wypróbowanie tytułu przed marcową premierą.

Organizatorzy zapewnią także najróżniejsze atrakcje oraz wydarzenia (między innymi quiz wiedzy o DOOM oraz turniej speedrun), w których będzie można wygrać najróżniejsze gadżety z gry oraz edycję kolekcjonerską. Odwiedzając strefę spotkacie Patryka „ROJA” Rojewskiego, a Jakub „Kromka” Górka, Tomasz „Łosiu” Łoś oraz Tadeusz Zieliński poprowadzą specjalne prezentacje gry DOOM na głównej scenie PGA 2019 w piątek i sobotę.

Pełne szczegóły wydarzenia z piekielnej strefy znajdziecie poniżej – zwróćcie także uwagę na wizualizacje miejscówki, w której spędzicie długie godziny ogrywając między innymi DOOM Eternal.

DOOM Eternal PGA 1

DOOM Eternal PGA 2

Warto również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software