Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2019 14:35
Black Widow Scarlett
986V

Black Widow z całą serią filmów? Scarlett Johansson może stworzyć własne uniwersum

Scarlett Johansson pewnie nie będzie już mogła wystąpić w głównych historiach z Marvel Cinematic Universe, ale bardzo możliwe, że Kevin Feige znalazł dla Czarnej Wdowy specjalne zadanie. Scarlett Johansson zasugerowała, że teraz może stworzyć własną serię.

Scarlett Johansson nie będzie miała okazji uczestniczyć w głównej linii czasu Marvel Cinematic Universe, ale nie oznacza to, że Kevin Feige i Marvel chcą zapomnieć o aktorce oraz Czarnej Wdowie. Na start 4. Fazy MCU otrzymamy „Black Widow” i podobno to dopiero początek.

Scarlett Johansson pracuje teraz na planie filmu, ale jednocześnie udziela pierwszych wywiadów promujących widowisko. Podczas ostatniej dyskusji aktorka wspomniała, że „Black Widow” jest jej „pierwszą” solową opowieścią i nazwała projekt „autonomiczną marką”. W Sieci nie brakuje doniesień, według których Kevin Feige nie chce zrezygnować z Johansson i przygotuje dla niej osobną serię, w której poznamy wydarzenia związane z Czarną Wdową, ale również w przygodach mają zostać przedstawione dodatkowe wątki ze znanych już historii.

Nadchodzący film zatytułowany „Black Widow” odbywa się pomiędzy wydarzeniami z „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” a „Avengers: Wojna bez granic”, więc możemy liczyć na poruszenie ciekawych wydarzeń.

Na jakikolwiek ruch związany z „Black Widow” musimy zaczekać pewnie do 2022 roku. Aktualnie Marvel zaplanował już działania i w kolejnych miesiącach będziemy poznawać nowe historie z 4. Fazy.

4. faza Marvel Cinematic Universe

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/black_widow/black-widow-star-scarlett-johansson-hints-that-the-movie-could-be-the-first-chapter-in-a-franchise-a171135

Tagi: Black Widow Marvel Cinematic Universe MCU scarlett johansson