Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2019 20:39
DOOM Eternal piła
633V

DOOM Eternal pokazuje specjalną zawartość. Sporo dobra dla fanów serii

id Software przygotowało materiał wideo pokazujący zawartość stworzoną dla graczy składających zamówienia przedpremierowe oraz klientów Edycji Deluxe. Fani marki zapoznają się z między innymi darmową produkcją.

Doom Eternal zadebiutuje dopiero w marcu, ale gracze mogą mieć pewność, że otrzymają wielki tytuł, który ma być dosłownie najlepszą grą w historii id Software. Twórcy stawiają wysoko poprzeczkę, ale wierzą w swój produkt – dodatkowy czas pozwoli spełnić oczekiwania samych deweloperów.

Studio doskonale zdaje sobie sprawę, że w marcu gra będzie musiała zmierzyć się z kilkoma wielkimi hitami, więc przygotowano specjalne zestawy dla graczy składających zamówienia przedpremierowe.

Decydując się już teraz na DOOM Eternal otrzymacie: skórkę na broń, dodatkowy poziom w kampanii, odpicowanego Revenant (multiplayer) oraz oczywiście DOOM 64 – odświeżony klasyk będzie dostępny na wszystkich platformach. Możecie także zamówić Edycję Deluxe, która zawiera Przepustkę Sezonową, demonicznego Slayera oraz klasyczne odgłosy dla broni.

Warto również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software