Iza Łęcka Iza Łęcka 16.10.2019 10:00
Neil Patrick Harris Matrix 4
867V

Matrix 4 z gwiazdą Jak poznałem waszą matkę. Neil Patrick Harris dołącza do obsady

Warner Bros. nadal nie zdradziła szczegółów fabuły „Matrixa 4”, ale na pokład filmu wskoczył kolejny aktor. Neil Patrick Harris otrzymał ważną rolę w oczekiwanej przez fanów produkcji. Jest to czwarta, potwierdzona osoba zaangażowana w rozwój nowej opowieści.

Z tygodnia na tydzień krystalizuje się obsada aktorów zaangażowanych w rozwój „Matrix 4”. Ekipa ma trafić na plan dopiero w przyszłym roku, jednak zespół zajmujący się castingami nie próżnuje obsadzając kolejnych znanych aktorów.

Neil Patrick Harris dołączył do obsady „Matrix 4” – aktor w ostatnich latach wystąpił w „Serii Niefortunnych Zdarzeń”, „Glee”, „Zaginiona dziewczyna”, ale dla wielu jego najważniejszą rolą jest Barney Stinson z „Jak poznałem waszą matkę”. Angaż do produkcji Warner Bros. może pozwolić mu zrzucić maskę wyrywającego panienki przyjaciela Teda Mosby'ego.

Wiadomość o zatrudnieniu kolejnego aktora potwierdziło Variety. Redakcja jednak nie poznała szczegółów jego pracy na planie. Podobnie zresztą jak w przypadku Yahya Abdul-Mateen II, który również wystąpi w filmie, lecz wciąż opis jego bohatera nie został ujawniony.

W filmie może także wystąpić Jada Pinkett Smith – aktorka znana z roli Niobe z „Matrix 2” i „Matrix 3”. Aktualnie trwają negocjacje z Warner Bros., a redakcja Deadline nie może potwierdzić szczegółów umowy.

Jak wiemy, w „Matrix 4” wystąpią Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – aktorzy będą kontynuować swoje role z trylogii. Nad projektem czuwa w roli reżyserki, scenarzystki i producentki Lana Wachowski. Aleksandar Hemon oraz David Mitchell wspierali twórczynię w stworzeniu scenariusza. Prace na planie ruszą na początku 2020 roku.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/matrix-4-neil-patrick-harris-1203371790/

Tagi: matrix matrix 4 neil patrick harris