Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2019 20:27
Kapitan Ameryka 4
6086V

Kapitan Ameryka 4 ma znajdować się w produkcji. Marvel szykuje Nowych Avengersów

4. Faza Marvel Cinematic Universe rozpocznie się dopiero w 2020 roku, ale Marvel Studios planuje już kolejne ruchy. Jedną z nadciągających produkcji będzie podobno „Kapitan Ameryka 4”, w którym zobaczymy nowego aktora. Według doniesień, superbohater zostanie częścią Nowych Avengersów.

Od maja 2020 do 5 listopada 2021 roku będzie trwała 4. faza Marvel Cinematic Universe. Wszystkie filmy i seriale zostały zaplanowane, aktorzy zostali zakontraktowani, pierwsze filmy już powstają, więc Marvel Studios planuje już kolejne ruchy. W 5 fazie nie zabraknie podobno nowego Kapitana Ameryki.

UWAGA NA SPOILER DOTYCZĄCY AVENGERS END GAME

Kapitan Ameryka 4 z pierwszymi przymiarkami

Na pierwsze szczegóły dotyczące 5. fazy MCU musimy zaczekać pewnie do końcówki 2021 roku, ale informatorzy już teraz plotkują o planach Marvela. Redakcja WeGotThisCovered otrzymała sporą ciekawostkę od swojego źródła – ta sama osoba potwierdziła rozwój prac na Novą oraz zdradziła czarny charakter z „Black Widow”.

Zdaniem doniesień, Marvel już planuje „Kapitana Amerykę 4”, w którym główną rolę otrzyma Anthony Mackie – jak wiadomo to on otrzymał tarczę od Steve'a Rogersa, więc jego angaż do tej roli wydawał się pewniakiem. Redakcja nie może jeszcze potwierdzić, kiedy zobaczymy film, ale aktor otrzymał „co najmniej jedną solową historię”, a może to być początek czegoś znacznie większego.

Bardzo możliwe, że nowy Kapitan zostanie zapowiedziany przez serial „The Falcon and the Winter Soldier”, ale redakcja wciąż czeka na potwierdzenie tych doniesień.

Nowy Kapitan i Nowi Avengersi

Świat i Marvel potrzebują nowych Avengersów. Korporacja przekonała się już za sprawą ostatnich historii, że to właśnie przygody zrzeszające grupę superbohaterów cieszą się świetnym zainteresowaniem, więc Marvel planuje już kolejną drużynę.

WGTC potwierdza również, że już wcześniej otrzymało informację, według której Anthony Mackie będzie nowym Kapitanem Ameryką i dołączy do Nowych Avengersów. W składzie mają znajdować się:

  • Kapitan Ameryka
  • Mighty Thor (Jane Foster),
  • Kapitan Marvel,
  • Doctor Strange,
  • Black Panther,
  • Spider-Man,
  • Blade,
  • Może nawet Luke Cage.

Co powiecie na nowego Kapitana Amerykę i Nowych Avengersów?

4. faza Marvel Cinematic Universe

Źródło: https://wegotthiscovered.com/movies/marvel-reportedly-developing-captain-america-4-anthony-mackie

Tagi: kapitan ameryka kapitan ameryka 4 Marvel Cinematic Universe mcu