Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2019 22:00
Concrete Genie bohater
390V

Concrete Genie nie otrzyma DLC. Twórcy skupiają się już na nowym projekcie

Najnowsza, ekskluzywna produkcja przygotowana z myślą o PlayStation 4 nie zostanie rozbudowana. Pixel Opus nie pracuje nad dodatkiem do Concrete Genie, który mógłby rozwinąć historię i zapewnić graczom kolejne atrakcje.

Concrete Genie to jedna z ciekawostek października. Skromniejsza produkcja została nieźle przyjęta przez graczy oraz dziennikarzy (77%) i choć nie możemy w tym wypadku mówić o wielkim sukcesie, to jednak gra potrafi oczarować między innymi rozgrywką.

To pewnie właśnie z tego powodu fani zdecydowali się zapytać – czy możemy liczyć na rozszerzenia do Concrete Genie? Seb Hawden podkreślił, że jego zespół nie planuje nic konkretnego:

„Mamy dodatkowy pakiet Pond Brush Design Pack w wersji Digital Deluxe (można go zaktualizować w wersji cyfrowej lub w przypadku standardowej płyty), który zawiera 12 nowych projektów, ale poza tym nie mamy w planie nic konkretnego.”

Twórca podkreślił, że „jest to możliwe”, ale radzi po prostu przeglądać materiały opublikowane przez studio w mediach społecznościowych. Możemy podejrzewać, że sporo w tym wypadku zależy od samego zainteresowania, jednak aktualnie Sony nie potwierdziło wyników sprzedaży Concrete Genie.

Przeczytajcie naszą recenzję Concrete Genie.

Warto również spojrzeć:

Źródło: https://www.psu.com/news/concrete-genie-dlc-no-plans/

Tagi: Concrete Genie Pixel Opus Sony Interactive Entertainment