Tytus Stobiński Tytus Stobiński 14.10.2019 14:58
Call of Duty: Mobile
887V

Call of Duty: Mobile - wsparcie dla kontrolerów powróci

Call of Duty: Mobile można niewątpliwie określić wielkim sukcesem Activision. Ponad 100 milionów pobrań, nieustannie płynące dochody z mikropłatności oraz niezłe opinie graczy i recenzentów pokazują, że było miejsce dla takiego tytułu na rynku.

Jednym z minusów, jakie pojawił się w związku z Call of Duty: Mobile, była dość szybko odebrana graczom obsługa kontrolerów. Jak doskonale zdajemy sobie sprawę, korzystanie z samego ekranu dotykowego choć daje nam niezłą możliwość sterowania, to w porównaniu z użyciem pada, jest znacznym utrudnieniem. 

Spora część fanów chciała więc, by do gry jak najprędzej trafiła ponownie możliwość skorzystania z wygodnego sprzętu. Jak się jednak okazuje, Activision nie jest głuche na wołania graczy i za sprawą posta na platformie reddit zdążyła poinformować nas o planowanym wprowadzeniu kontrolerów do gry. 

Słyszymy Was jasno i wyraźnie, wiemy jakie macie zdanie na temat wsparcia dla kontrolerów. Chcemy je Wam dać, jednak musimy się wpierw upewnić, że wszystko zostanie idealnie zabalansowane i dopracowane. Obecnie testujemy tę opcję. Czekajcie na informacje.

Więcej na temat Call of Duty: Mobile:

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-mobile-testing-controller-support-according-to-activision

Tagi: Activision Call of Duty: Mobile TiMi Studios