Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.10.2019 22:51
Uncharted 2: Pośród złodziei 10 lat
1176V

Uncharted 2: Pośród złodziei kończy dziś 10 lat!

Czasami czas biegnie tak szybko, że ledwo co zdążymy się obejrzeć za siebie, a już przeminął nam spory kawałek życia. Dokładnie 10 lat temu na rynku ukazało się Uncharted 2: Pośród złodziei.

Pierwsza odsłona Uncharted nie była najbardziej zachęcającą i dopracowaną produkcją Naughty Dog, lecz dała wybitny pokaz tego, co doświadczone studio może wykrzesać z siebie przy następnych projektach.

I jak mogliśmy się tego spodziewać, Uncharted 2 było sequelem idealnym - gra była znacznie bardziej rozbudowana względem poprzednika, oferowała ciekawszą historię, więcej lepszych zagadek, niepowtarzalny klimat i zapierające dech w piersiach sekwencje akcji.

Każdy kto zagrał w drugą odsłonę przygód Nathana Drake'a, na bank do dziś pamięta początkową scenę w pociągu, efektowne pościgi w ciasnych uliczkach, czy też wyborny przygodowy klimat towarzyszący nam przy każdej odwiedzanej lokacji.

13 października 2009 roku Naughty Dog pokazało całemu światu, jak powinno robić się współczesne blockbustery! Jak wspominacie swoje chwile z "dwójką"?

Warto przeczytać:

Tagi: Naughty Dog SCEE Uncharted 2: Pośród złodziei