Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.10.2019 14:30
Fortnite koniec sezonu
2010V

Fortnite. Tajemniczy wpis zwiastuje koniec gry, jaką znamy?

Już dziś wieczorem dojdzie do zakończenia dziesiątego sezonu w popularnej grze od Epic Games. Wiele wskazuje na to, że kolejny może przynieść zmiany, jakich jeszcze nie było. 

Fortnite to bez dwóch zdań jedna z najgłośniejszych gier ostatnich lat. Produkcja od Epic Games zebrała wokół siebie miliony fanów i, co ważniejsze, wciąż ich utrzymuje - nawet po dwóch latach od premiery. Wszystko można zawdzięczać świetnemu planowi rozwoju, który nie pozwala się nudzić.

Już dzisiejszego wieczora ma dojść do rozpoczęcia nowego sezonu w grze. Wydarzenie może być jednym z większych, jakie miały miejsce w historii jej istnienia. Twórcy enigmatycznie reklamują nadchodzące zmiany słowami "Koniec jest bliski". 

Wypowiedzi nabierają dodatkowego znaczenia, jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie przecieki dotyczące ogromnych zmian w produkcji. Mówiły one o tym, iż nadchodzący sezon nie będzie "Jedenastym", a bardziej "Rozdziałem 2". W grze ma pojawić się zupełnie nowa mapa, historia i cała masa elementów, których wcześniej nie było

Jak będzie w rzeczywistości? Wszyscy przekonamy się już dziś o godzinie 20:00. Jedno jest pewne - nadchodzą zmiany i jest to ogromna wiadomość dla licznych fanów popularnej produkcji! O wszelkich zmianach na pewno Was poinformujemy!

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software