Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.10.2019 12:40
GeForce NOW na Android
2454V

GeForce NOW dostępne na Androidzie. Aplikację pobierzemy z APKMirror już dziś

Interesująca usługa grania w chmurze of NVIDI trafiła właśnie na urządzenia z Androidem. Choć wciąż nie możemy jej pobrać w Europie przez oficjalne ścieżki, to dostępna jest na APKMirror.

NVIDIA zapowiedziała wydanie GeForce NOW na urządzenia z Androidem około miesiąc temu, podczas imprezy Gamescom 2019. Przedstawiciele firmy informowali wtedy, że gry aplikacja pojawi się do pobrania, będzie w wersji beta. W związku z tym możliwość korzystania mają tylko osoby z dostępem do rzeczonych testów.

Aktualnie usługa grania w chmurze dostępna jest poprzez oficjalną dystrybucję, a więc Play Store, wyłącznie w Korei Południowej. Nie stanowi to jednak przeszkody. Została ona dodana na APKMirror, skąd możemy ją pobrać już dziś. Jak donosi redakcja serwisu WCCFtech, wszystko działa w Europie bez zarzutów

Na ten moment nie wiadomo, kiedy pojawi się oficjalnie w cyfrowym sklepie. Spekuluje się, że jest to kwestią dni, a maksymalnie tygodni. Jeśli jednak macie dostęp do testów beta, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystając ze wspomnianego wyżej hostingu, wypróbować ją już dziś! Jeśli to zrobicie, koniecznie podzielcie się wrażeniami w komentarzach.

Interesują Cię nowinki technologiczne? Przeczytaj też:

Źródło: https://wccftech.com/geforce-now-lands-on-android-apk-available-for-download/

Tagi: Android GeForce GeForce NOW smartfon