Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.10.2019 11:30
Gwint z zamkniętymi testami beta
388V

Gwint wchodzi w fazę zamkniętych testów na iOS. Zapisy otwarte dla zainteresowanych

Gra karciana z uniwersum Wiedźmina zadebiutuje na urządzeniach od Apple pod koniec października, ale już dziś możemy spróbować dołączyć do zamkniętych beta testów i pomóc w jej rozwoju. 

Po tym, jak pierwotnie Gwent: The Witcher Card Game zadebiutował na PC, powoli przenosi się na kolejne platformy. W ubiegłym roku projekt trafił na PlayStation 4 oraz Xbox One, a z końcem miesiąca wyląduje także na urządzeniach opartych o system iOS.

Choć gra zadebiutuje w pełnej wersji 29 października, to już od wczoraj pierwsi gracze mogli sprawdzić tytuł w formie zamkniętych beta testów. Liczba miejsc jest ograniczona, więc spieszcie się, bo tych może już brakować. Zapisy trwają na oficjalnej stronie gry. Warto zaznaczyć, że progres osiągnięty podczas testów, nie będzie przeniesiony do pełnej wersji. Nie musicie się więc martwić wynikami pojedynków.

Jeśli chodzi o wersję na Androida, to tu wciąż panuje cisza. Na ten moment niewiele wiadomo o ewentualnej dacie premiery gry na urządzenia z takim systemem. Jednakże, gdy zjedziemy na sam dół strony, możemy zapisać się do newslettera, który będzie informował o ewentualnych postępach w kwestii owej wersji

Więcej o świecie Wiedźmina przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt RED Gwent: The Witcher Card Game

Nie przegap