Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2019 19:22
FIGHTING GAMES CHALLENGE NA POZNAŃ GAME ARENA
362V

Fighting Games Challenge na PGA. Wygraj turniej i reprezentuj Polskę na Mistrzostwach Świata

Na Poznań Game Arena odbędzie się wyjątkowe widowisko dla fanów bijatyk. Dzięki Fighting Games Challenge gracze otrzymają szansę uczestniczenia w dwóch turniejach: Mortal Kombat 11 oraz Tekken 7.

Fighting Games Challenge przyzwyczaiło nas do przygotowywania turniejów na najwyższym poziomie i kolejne zmagania odbędą się na Poznań Game Arena. Tym razem specjaliści od bijatyk skupiają się na dwóch tytułach: Tekken 7 oraz Mortal Kombat 11. Trudno w zasadzie o lepsze produkcje, bo jak wiadomo w Polsce mamy wielu fanów obu IP.

Nie pierwszy raz FGC zaprasza graczy na PGA, ale pierwszy raz za sprawą turnieju możemy zostać reprezentantami Polski. Organizatorzy potwierdzili współpracę z Esport Association Polska, na mocy której uczestnicy turnieju Tekken 7 mają szansę trafić do Narodowej Drużyny Esportu i reprezentować Polskę na mistrzostwach świata w Seulu.

„Fighting Games Challenge zapewniło nam w tym roku kilka imprez z pod znaku bijatyk, w tym turniej Tekken 7 będący częścią Tekken World Tour rangi Master oraz turniej Mortal Kombat 11 będący częścią Interkontinental Kombat. Podczas tegorocznego PGA w turniejach poza atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi największą niespodzianką są eliminacje do narodowej drużyny esportu w Tekken 7. Polak, który zajmie w turnieju najwyższą lokatę będzie reprezentować nasz kraj na mistrzostwach świata w Esports World Championship w Seulu w Korei, dodatkowo dla TOP 4 zostanie zorganizowany przed wylotem bootcamp w Katowice Gaming House aby jak najlepiej przygotować naszego mistrza do walki. Zapisujcie się i stawajcie do walki! Widzimy się na Poznań Game Arena w pawilonie 8A.”

Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów bijatyk, dzięki której najlepszy gracz będzie miał okazję reprezentować Biało-Czerwone barwy na Mistrzostwach Świata. Czy można lepiej spełnić się jako profesjonalny gracz? Pewnie tylko sięgając po złoto.

Jesteście zainteresowani wydarzeniem? Przedstawiamy ważne informacje:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: fgc Fighting Games Challenge Mortal Kombat 11 Poznań Game Arena tekken 7

Nie przegap