Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2019 15:01
Werewolf: The Apocalypse artwork
524V

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na zajawce. Nadciąga duża prezentacja

Cyanide Studio w końcu pokaże światu Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Francuzi od wielu miesięcy pracują nad tytułem przygotowanym na licencji gry fabularnej firmy White Wolf Publishing i prezentacja tytułu odbędzie się na zbliżającym się PDXCon.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zostało zapowiedziane w styczniu 2017 roku. Już wtedy wiedzieliśmy, że twórcy potrzebują czasu na zaprezentowanie gry, ale na szczęście już wkrótce mamy spojrzeć na pełną prezentację tytułu.

Cyanide Studio potwierdziło przyjazd na PDXCON 2019 – jest to specjalna impreza Paradox Interactive, na której zobaczymy produkcje przygotowane lub wydawane przez znaną firmę. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 października i gracze mogą liczyć na prezentację kilku ciekawych tytułów. Jedną z gier będzie Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Dzisiaj ponownie otrzymaliśmy małą zajawkę, która powinna rozbudzić oczekiwania fanów wilkołaków.

Warto na pewno wspomnieć, Big Ben przejmując Cyanide Studio zdecydował się właśnie wykupić licencję na przygotowanie gry z uniwersum Werewolf: The Apocalypse... Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że szykuje się kawał ciekawej pozycji.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bigben Interactive Cyanide Werewolf: The Apocalypse

Nie przegap