Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2019 14:33
PS4 Seagate
3329V

PS4 z oficjalnymi dyskami 2TB. Sony prezentuje sprzęt firmy Seagate

Sony ujawniło nowy sprzęt sygnowany logiem PlayStation. Gracze mogą od dzisiaj nabyć zewnętrzne dyski 2TB od firmy Seagate, które pozwolą nam zainstalować najważniejsze produkcje. Firma postawiła na dopracowaną konstrukcję.

Seagate od dawna współpracuje z Sony i firmy ponownie zapraszają graczy do zwiększenia pamięci masowej, na której możemy zapisać gry na PlayStation 4. Na blogu Sony pojawiła się prezentacja urządzenia o pojemności 2TB.

Inżynierowie zadbali w tym wypadku o szybkość pracy, by zapewnić graczom odpowiednie wrażenia podczas rozgrywki:

„Dzięki ścisłej współpracy z PlayStation udało nam się w pełni zoptymalizować i rygorystycznie przetestować oficjalnie licencjonowany dysk do gier na PS4. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się szybką i płynną pracą podczas grania w gry poza dyskiem - niezależnie od posiadanego modelu PS4.”

Firma zapewniła także łatwą konfigurację, ponieważ przy pierwszym uruchomieniu dysk jest od razu wykrywany i po upływie trzech minut gracze mogą rozpocząć pobieranie nowych tytułów. Według przedstawionych danych, na 2TB dysku mamy zapisać nawet około 50 gier.

Dysk jest od dzisiaj dostępny w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Rosji, a w najbliższej przyszłości zostanie wprowadzony na półki sklepowe w kolejnych, europejskich krajach.

PS4 Seagate 2TB

Warto przeczytać na naszym portalu:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/10/10/seagates-2tb-game-drive-for-ps4-comes-out-today-in-europe/#sf221229234

Tagi: playstation 4 PS4 Seagate