Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.06.2010 19:37
Dzisiaj demo, jutro "Nadzorca" do Mass Effect 2
582V

Dzisiaj demo, jutro "Nadzorca" do Mass Effect 2

Rzadko zdarzają się takie sytuacje. Po prawie pięciu miesiącach od premiery pełnej wersji Mass Effect 2 pojawia się demo gry. Mamy dla Was szczegółowe informacje o tym materiale, a także o rozszerzeniu pt. "Nadzorca", które będzie dostępne już jutro.

xxxxx

 

Otrzymaliśmy informację prasową od Electronic Arts Polska. Tekst służy, jako przypomnienie, że dzisiaj pojawiło się na XBL demo Mass Effect 2, ale zapowiada również nadciągający jutro dodatek o nazwie "Nadzorca". Wszystkie szczegóły dotyczące tych materiałów poniżej:

"Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zapoznać się z grą Mass Effect 2, to teraz nadarza się ku temu znakomita okazja. Za sprawą firmy BioWare posiadacze komputerów PC i konsol Xbox 360® mogą bowiem pobrać wersję demonstracyjną tego wielkiego hitu. Została ona zaprojektowana tak, aby jak najlepiej ukazać bogactwo uniwersum Mass Effect nowym graczom. Dzięki niej można przejść dwie pierwsze misje z najnowszych przygód komandora Sheparda i zaliczyć jedno zadanie dodatkowe, co daje łącznie blisko 90 minut zabawy wypełnionej po brzegi akcją, tak charakterystyczną dla Mass Effect 2.


Demo pozwala przejąć kontrolę nad komandorem Shepardem, który ucieka z oblężonej stacji kosmicznej Cerberusa. Następnie można podjąć próbę uwolnienia z pilnie strzeżonego więzienia tajemniczego Obiektu Zero. Warto zauważyć, że po ukończeniu zabawy można zapisany stan gry, wraz ze wszystkimi punktami doświadczenia, podjętymi decyzjami itd., przenieść do pełnej wersji.

Przypominamy, że już jutro udostępniamy nowy dodatek do Mass Effect 2, noszący tytuł Nazdorca. Dzięki niemu można zwiedzić pięć nowych obszarów i zdobyć dwa dodatkowe Osiągnięcia. Cena dla wersji PC to 560 Punktów BioWare, natomiast posiadacze konsoli Xbox 360 muszą zapłacić 560 Microsoft Points.


„Mass Effect 2 to nasze największe dotychczasowe osiągnięcie” – powiedział Ray Muzyka z firmy BioWare. – „Zespół stojący za Mass Effect cały czas pracuje nad dostarczaniem fanom kolejnych dodatków; teraz zaś nadarza się okazja zaprezentowania naszej gry zupełnie nowym graczom”.


 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: Mass Effect 2