Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2019 21:27
Daybreak Netflix
733V

Daybreak na pełnym zwiastunie. Netflix stawia na zombie i młodzież

Netflix opublikował pełny zwiastun „Daybreak” i serial nie będzie konkurencją dla poważnych produkcji przepełnionych dzikimi bestiami. Twórcy przedstawią świat, w którym zombie to dorośli, a młodzież przejęła kontrolę nad okolicami.

Świat najwidoczniej potrzebuje kolejnych seriali podejmujących temat zombie na wesoło. Netflix zaprezentował pełny zwiastun „Daybreak” i materiał potwierdza wcześniejsze informacje – historia przedstawi apokalipsę, w której to dorośli zostali szwendającymi się bestiami.

Nawet w tych okolicznościach młodzież pozostaje w grupach, więc w serialu nie zabraknie kujonów, osiłków lub cheerleaderek... A główny bohater ma w swojej ekipie ninję, który stara się o odkupienie. Premiera „Daybreak” odbędzie się 24 października i zdaniem platformy serial odpowie nam na bardzo ważne pytanie:

„Jak to jest żyć w czasach apokalipsy? Niespodzianki na każdym kroku. Wybierz sobie plemię, chwyć miecz i przygotuj się do walki z żywymi trupami.”

„Daybreak” jest oczywiście tylko jedną z październikowych premier na Netflix. Pełne zestawienie nowości znajdziecie na naszej stronie.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Tagi: Daybreak Netflix serial trailer zwiastun