Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.10.2019 17:30
Rekrut walczy z duchem
506V

Ghostbusters: The Video Game Remastered na premierowym zwiastunie

Na oficjalnym kanale YouTube firmy Sony pojawił się zwiastun przypominający o premierze Ghostbusters: The Video Game Remastered.

Wczoraj swoją premierę miała produkcja amerykańskiego studia Saber Interactive, Ghostbusters: The Video Game Remastered. Z tej okazji firma Sony postanowiła opublikować premierowy zwiastun przypominający o tytule. Możecie obejrzeć go poniżej.

Ghostbusters: The Video Game Remastered to remaster z bardzo dobrze przyjętej gry z 2009 roku - w serwisie Metacritic pojawiły się pierwsze opinie na temat produkcji, na platformie PS4 grę oceniło już 16 graczy, a wynik wynosi 8.4/10 - w chwili obecnej są tylko dwie recenzje, jedna z oceną 60/100, a druga 70/100. Inaczej wygląda sprawa z osobami, które postanowiły zakupić tytuł na PC, mamy tutaj ocenę 74/100 na bazie 26 recenzentów oraz ocenę 7.7/10 na bazie 142 graczy. Jak sami widzimy, tytuł zbiera dosyć dobre oceny, a jego posiadacze dobrze się bawią.

Akcja gry toczy się dwa lata po wydarzeniach, które mogliśmy obejrzeć w drugiej części filmu "Pogromcy Duchów". Wcielamy się w mężczyznę, który dołącza do zgranej ekipy w celu zażegnania niebezpieczeństwa, które tworzą duszki. Gra jest ukazana z perspektywy trzeciej osoby.

O grze warto przeczytać:

Tagi: Ghostbusters: The Video Game Remastered Mad Dog Games Saber Interactive

Nie przegap