Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.10.2019 16:52
Astral Chain
418V

Astral Chain. Twórcy tłumaczą jak poradzić sobie w metropolii

Jeśli macie kłopoty z grą Astral Chain, twórcy we współpracy z Nintendo opublikowali materiał, w którym opowiadają o swojej produkcji i tłumaczą podstawowe mechaniki.

Ponad miesiąc temu swoją premierę miała produkcja o nazwie Astral Chain - ekskluzywny tytuł na platformę Nintendo od japońskiego studia PlatinumGames. Twórcy najwidoczniej zauważyli skargi graczy na zbyt wysoki poziom sztucznej inteligencji, ponieważ na oficjalnym kanale YouTube Nintendo, opublikowano materiał, który ma zapoznać nas z systemami wdrożonymi do Astral Chain.

Na początku filmu mężczyzna omawia podstawowe mechaniki zawarte w produkcji - uczymy się używać podstawowych umiejętności, śledzenia innych osób czy też współpracy z naszymi towarzyszami, Legionami. Jedną z najciekawszych umiejętności jest unieruchomienie wrogów za pomocą łańcuchów - dzięki temu możemy uderzać przeciwników dopóki nie uda im się uwolnić. Twórcy omawiają również zdolności postaci oraz personalizację wyglądu naszego bohatera.

Astral Chain to gra akcji z elementami RPG, akcja rozgrywa się w roku 2043, kiedy to w Ziemię uderza ogromny meteoryt, który doprowadza do otwarcia portali między wymiarami. Przyjdzie zmierzyć nam się z przeróżnymi wrogami terroryzującymi miejscową ludność. Walka to nie jedyny ważny aspekt rozgrywki japońskiej produkcji, oprócz tego istotną rolę odgrywają też śledztwa, które przyjdzie nam poprowadzić.

Warto zajrzeć na:

Tagi: Astral Chain Nintendo PlatinumGames

Nie przegap