Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.10.2019 14:30
Terminator: Mroczne Przeznaczenie na nowych wideo
1680V

Terminator: Dark Fate. Świetne zwiastuny przedstawiające głównych bohaterów filmu

Czekacie na najnowszą odsłonę Terminatora? Nowe klipy od Paramount Pictures pozwalają nam poznać głównych bohaterów nadchodzącego filmu!

Szósta część terminatora o podtytule "Mroczne Przeznaczenie" pojawi się w kinach już niedługo, więc kampania reklamowa jest aktualnie w najgorętszym punkcie. Twórcy liczą na świetne otwarcie i spory przychód, ale biorąc pod uwagę siłę marki - nie może to dziwić. 

Najnowsze materiały przybliżają nam głównych bohaterów produkcji. Przedstawiono pięć postaci, które będą kluczowe dla filmu, a są to: T-800 (Arnold Schwarzenegger), Sarah Connor (Linda Hamilton), Grace (Mackenzie Davis), Dani (Natalia Reyes) oraz Rev-9 (Gabriel Luna). Każda otrzymała swój własny klip z urywkami akcji. Wszystkie wyglądają bardzo zachęcająco. 

Za scenariusz "Terminator: Dark Fate" odpowiadają Justin Rhodes, Charles Eglee, David Goyer, Josh Friedman oraz Bill Ray. Produkcją zajmie się natomiast zasłużony James Cameron, a reżyserka będzie w rękach Tima Millera. Nazwiska robią robotę, więc nic dziwnego, że oczekiwania są spore. Premiera filmu na świecie już 1 listopada, a w Polsce tydzień później!

Interesujesz się filmami? Przeczytaj również:

Źródło: YouTube

Tagi: arnold Schwarzenegger Mroczne Przeznaczenie Terminator: Dark Fate