Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.10.2019 12:13
Call of Cthulhu
568V

Call of Cthulhu. Obszerny 40-minutowy gameplay oraz frame rate na Switchu

Już za dwa dni swoją premierę będzie miała produkcja Call of Cthulhu na platformie Nintendo. Do sieci trafiają materiały, na których możemy obejrzeć jak Switch radzi sobie z grą.

Mimo obiecujących materiałów promocyjnych Call of Cthulhu, produkcja nie odniosła sukcesu na ogromną skalę. Tytuł ma średnią 6.8/10 uwzględniając 158 ocen graczy na platformie PC - podobna sytuacja jest z recenzentami, gdzie średnia ocen wynosi 67/100 biorąc pod uwagę 39 recenzji. Gra swoją premierę miała niecały rok temu, 30 października 2018 roku - twórcy w międzyczasie pracowali nad portem na platformę Nintendo, a podczas wydarzenia Nintendo Direct zapowiedziano, że Call of Cthulhu 8 października trafi na przenośną konsolę.

W sieci pojawiają się materiały ukazujące pierwsze kroki w grze, podstawowe mechaniki, interakcje ze światem - jeśli mieliście chęć zaopatrzyć się w grę, jest to dobra okazja na zapoznanie się z wersją na Switcha. Dodatkowo, na drugim filmie możecie zobaczyć na jakim poziomie stoi optymalizacja.

Call of Cthulhu to gra RPG z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Cyanide i wydana przez Focus Home Interactive. Wcielamy się w detektywa o imieniu Edward Price, który musi rozwiązać tajemniczą zagadkę śmierci rodziny Hawkinsów.

Warto zajrzeć na:

Tagi: Call of Cthulhu Cyanide Focus Home Interactive