Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 17:06
GRID 2019
591V

GRID na premierowym zwiastunie. Piękne samochody i walka o każdy centymetr toru

Ładne wozy, dobra muzyka, kilka ślicznych ujęć i mamy przepis na dobrą premierówkę. GRID otrzymał nowy zwiastun zachęcający graczy do sięgnięcia po produkcję. Twórcy podkreślają – „Tu bije serce wyścigów”.

Codemasters rozwija kilka serii wyścigów, ale nie jest sekretem, że gracze specjalną sympatią darzą serię GRID. To pewnie właśnie z tego powodu każdy materiał przygotowany przez studio cieszy się dużym zainteresowaniem.

Dzisiaj mam przyjemność przedstawić naszym czytelnikom premierowy zwiastun tegorocznego GRID. Zobaczycie tutaj kilka ładnych ujęć, masę potężnych samochodów i w zasadzie trudno nie docenić montażu – ja po takim filmie mam ochotę chwycić za kierownicę i powalczyć o lepsze czasy.

Niestety, na takie przyjemności trzeba zaczekać, ponieważ premiera GRID odbędzie się dopiero 11 października. Tytuł zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste – aktualnie Codemasters nie wspomniało o implementacji cross-platformowych serwerów, a taki pomysł mógłby na pewno dobrze wpłynąć na kondycję gry.

Sprawdźcie także:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: codemasters GRID GRID 2