Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.10.2019 16:20
Rozgrywka w a Year of Rain
405V

A Year of Rain. Poznaliśmy datę premiery w Steam Early Access

Zapisy do beta testów zostały zamknięte. Każdy, kto przeszedł pozytywnie rejestrację, będzie mógł przetestować produkcję w listopadzie.

We wczesną produkcję będzie można zagrać jeszcze w tym roku. Każdy, kto przeszedł pomyślnie zapisy do wersji beta, będzie mógł przetestować grę 6 listopada bieżącego roku. Obecnie nie wiadomo, czy w przyszłości zostanie udostępniony wczesny dostęp dla wszystkich chętnych, na razie nic na to nie wskazuje. 

Na chwilę obecną nie znamy również zawartości produkcji we wczesnym dostępie, ale skoro jest to gra nastawiona na kooperację, możemy domyśleć się, że właśnie tryby online przede wszystkim będą tutaj testowane. W premierowej wersji gry będzie dostępny rozbudowany tryb fabularny oraz potyczki sieciowe - oba tryby będą dostępne w formule 2vs2. Oczywiście, jeśli preferujecie samotną rozgrywkę, grę będzie można przejść w pojedynkę, ale jak sami mówią twórcy - ich produkcja jest projektowana z myślą o współpracy. Premiera jest zapowiedziana na rok 2020 wyłącznie na platformę PC.

A Year of Rain to strategia czasu rzeczywistego, za którą odpowiada niemieckie studio Daedalic Entertainment, znane z takich gier jak Filary Ziemi czy Shadow Tactics: Blades of the Shogun. W międzyczasie udostępniono najnowszy trailer zapowiadający wejście produkcji w Steam Early Access.

Warto zajrzeć na:

Tagi: a year of rain Daedalic Entertainment RTS