Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.10.2019 19:17
sparta walczy z przeciwnikiem
1233V

Assassin's Creed: Odyssey. Popremierowe wsparcie wkrótce zostanie zakończone

Firma Ubisoft podzieliła się z nami informacją, z której wynika, że popremierowe wsparcie dla AC Odyssey zbliża się ku końcowi. Ekipa z Francji zapowiedziała również ostatniego patcha.

Ubisoft dotrzymał swoich obietnic - wsparcie popremierowe dla Assassin's Creed: Odyssey potrwało równy rok. W najnowszym wpisie na blogu dowiadujemy się, że już za niedługo pojawi się ostatnia łatka oznaczona numerem 1.51, która wyeliminuje pozostałe błędy w grze.

Pierwsza rocznica najnowszej odsłony zakapturzonych zabójców jest bardzo ważna dla francuskiej ekipy. We wpisie twórcy dziękują graczom za wsparcie i dyskusje, które pomogły doprowadzić produkcję do idealnego stanu - w podziękowaniu studio udostępniło wierzchowca o imieniu Melaina, który będzie dostępny za darmo dla każdego posiadacza gry.

Producent pochwalił się również wynikami społeczności - wychodzi na to, że wspólnymi siłami odesłaliśmy do Hadesu ponad 20 milionów wrogów, spędziliśmy ponad 645 milionów godzin przed ekranem, wykonaliśmy 48 milionów ślicznych zdjęć, a nasz przyjaciel Ikaros był używany przez 1,25 miliona godzin. Oprócz tego dostaliśmy ciekawe porównanie wybieranych przez nas opcji dialogowych:

  • Przyjazny (68%) vs Agresywny (32%)

  • Kłamstwa (34%) vs Prawda (66%)

  • Bóg (57%) vs Człowiek (43%)

Twórcy zapowiadają również dodatkową bezpłatną zawartość przez cały październik. Codziennie dostaniemy jedno zadanie, a za wykonanie zostaniemy nagrodzeni w postaci piętnastu sztuk Orichalcum. Więcej przeczytacie klikając tutaj. Pod spodem możecie zobaczyć jak wygląda Melaina.

Warto zajrzeć na:

Tagi: