Iza Łęcka Iza Łęcka 03.10.2019 10:08
death stranding norman reedus
609V

Death Stranding wkrótce otrzyma finalny zwiastun. Hideo Kojima dopieszcza materiał

Hideo Kojima zajmuje się przygotowaniem kolejnej prezentacji Death Stranding. Twórca potwierdził prace nad premierowym zwiastunem nadciągającej historii. Japończyk chce mieć pewność, że całość będzie prezentować odpowiednią jakość, dlatego osobiście dopieszcza trailer.

Hideo Kojima w ostatnich tygodniach często miał okazję prezentować Death Stranding. Twórca przedstawił historię, opowiedział o rozgrywce i przygotował graczy na nadciągającą przygodę. Deweloper niejednokrotnie podkreślał, że wolałby, gdyby gracze odkryli podstawy tytułu podczas gry, ale niestety – gracze domagali się szczegółów.

Teraz ojciec projektu pracuje już nad ostatnim elementem promocji – premierowym zwiastunem. Trailer powinien zadebiutować w przeciągu najbliższych dni, dzięki czemu przed samą premierą poznamy kolejne elementy tej skomplikowanej układanki jaką serwuje nam japoński twórca.

Kojima podkreślił, że często finalny trailer jest przygotowany przez zewnętrzne studio specjalizujące się w CGI, a cały materiał jest nadzorowany przez reżysera, jednak w przypadku Death Stranding to Hideo pracuje nad zwiastunem. Jak podkreślił – jest to „część tytułu”, więc to on zajmuje się dopracowaniem prezentacji.

Więcej na temat Death Stranding przeczytacie na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: