Iza Łęcka Iza Łęcka 03.10.2019 08:20
Return of the Obra Dinn  konsole
598V

Return of the Obra Dinn już wkrótce na konsolach. Znamy ostateczną datę premiery

Wielokrotnie doceniany Return of the Obra Dinn jeszcze w październiku wyląduje na PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switchu. Wiadomość potwierdził Lucas Pope, który zakończył proces przenoszenia gier na konsole.

Return of the Obra Dinn to detektywistyczna przygodówka przygotowana przez uzdolnionego dewelopera Lucasa Pope'a. Twórca zajął się stworzeniem intrygującej historii, która po premierze na PC została dostrzeżona i zgarnęła kilka dużych nagród – między innymi „Best Art Direction” na The Game Awards 2018 oraz „Best Narrative” na Game Developers Choice Awards.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Lucas Pope zakończył przygotowanie Return of the Obra Dinn w trzech wersjach – premiera na PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switchu odbędzie się 18 października. Dokładnie 12 miesięcy od debiutu na PC.

Gra powinna zainteresować szczególnie graczy oczekujących od gier mocnych historii – wydarzenia z Return of the Obra Dinn poznacie w około 8-9 godzin, będąc w tym czasie uczestnikami wielu ciekawych wątków.

Warto sprawdzić na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: 3909 LLC Return of the Obra Dinn

Nie przegap