Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2019 22:00
Zgubiłam swoje ciało
745V

Zgubiłam swoje ciało na zwiastunie. Nagradzana animacja trafi na Netflix

Netflix już wkrótce zaprosi widzów na francuską animację, która zgarnęła główną nagrodę w Cannes. „Zgubiłam swoje ciało” otrzymało nowy zwiastun zapowiadający historię i potwierdzający bardzo dobre opinie krytyków.

29 listopada odbędzie się premiera nowego filmu animowanego na Netflix. Platforma zgarnęła produkcję w reżyserii Jérémy'ego Clapina, który zaproponował widzom „Zgubiłam swoje ciało”. Twórca nominowanej do Oscara „Amelii” postanowił opowiedzieć nietypową historię, w której dłoń poszukuje swojego ciała:

„Odcięta dłoń ucieka z paryskiego laboratorium i rusza na poszukiwanie swojego utraconego ciała, czyli dostawcy pizzy o imieniu Naoufel. Podczas przerażającej wędrówki przez miasto walczy ona z gołębiami i szczurami oraz wspomina Naoufela i jego miłość, bibliotekarkę Gabrielle. Te retrospekcje pozwalają nam zacząć się domyślać, co doprowadziło do tej makabrycznej sytuacji, i tworzą artystyczne tło dla spotkania całej trójki — jeśli tylko do niego dojdzie. Film oparty jest na powieści „Happy Hand” Guillaume’a Lauranta.”

Jestem przekonany, że produkcja nie zainteresuje pewnie wszystkich czytelników naszego portalu, ale przedstawione opinie dotyczące „Zgubiłam swoje ciało” wyglądają naprawdę zachęcająco. Film może zainteresować widzów, którzy szukają nawet w animacjach czegoś więcej niż zwykłej rozrywki.

Zanim zaczniecie myśleć o listopadzie, warto sprawdzić październikowe nowości przygotowane przez Netflix. Firma zapewni nam kilka mocnych premier.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: animacja film Netflix Zgubiłam swoje ciało

Nie przegap