Iza Łęcka Iza Łęcka 30.09.2019 09:34
Stranger Things 4
6035V

Stranger Things 4 coraz bliżej. Netflix rozpoczyna kampanię

Netflix nie zamierza zmarnować okazji i wykorzystuje wielkie zainteresowanie serialem „Stranger Things”. Już wkrótce powinniśmy otrzymać pierwsze szczegóły dotyczące czwartego sezonu, ponieważ platforma rozpoczęła kampanię marketingową.

„Stranger Things” to zdecydowanie jeden z największych sukcesów w historii Netflixa. Serial bije rekord za rekordem, cieszy się niesłabnącą popularnością i zainteresowaniem widzów, więc nic dziwnego, że platforma nie zamierza czekać z zapowiedzią czwartego sezonu.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy społeczność, że w październiku mają ruszyć prace na planie „Stranger Things 4”, a Netflix opublikował tajemniczą grafikę i wiadomość na Twitterze:

Stranger Things 4 zdjęcia

Już wcześniej twórcy zapowiedzieli, że mają wielki plan na czwarty sezon, a dobre wyniki „Stranger Things 3” powinny pomóc w przekonaniu włodarzy platformy, by zezwolić na produkcję kolejnej historii.

Według ostatnich doniesień, „Stranger Things 4” ma poruszyć wątki sięgające daleko poza Hawkins – to też podobno sugeruje zakończenie trzeciej opowieści.

Polecamy także na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: netflix Stranger Things Stranger Things 4