Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.09.2019 12:25
Minecraft Earth we Wczesnym Dostępie
492V

Minecraft Earth od października w fazie Wczesnego Dostępu

Minecraft Earth już w najbliższym miesiącu ma wejść w fazę Early Access. Z tej okazji Mojang wypuścił specjalny materiał, który pokazuje garść możliwości, jakie zaoferuje projekt AR. 

Minecraft Earth to tytuł na smartfony, który w założeniach przypominał będzie Pokemon GoHarry Potter: Wizards Unite. Twórcy reklamują grę jako coś, co w znacznym stopniu bazować ma na kreatywności społeczności graczy. 

Podczas trwającego Mineconu Mojang ujawnił zupełnie nowy zwiastun, który zdradził przy okazji, iż gra wejdzie w fazę Wczesnego Dostępu jeszcze w tym miesiącu - oczywiście w wybranych krajach. Zwiastun pozwala nam przyjrzeć się kilku nowościom, których wcześniej nie pokazywano. 

Na ten moment wciąż ciężko ocenić, czy projekt wypali w stopniu porównywalnym do  Pokemon Go. Dużą siłą, jak w przypadku wspomnianego tytułu, będzie tu sama marka Minecraft. Biorąc pod uwagę opinie, które krążą po Internecie w związku z wersją beta - gra ma ogromny potencjał, który dobrze wykorzystany, może przynieść jej ogromną popularność

Niestety na ten moment nie wiemy nawet, które kraje dostąpią możliwości uczestniczenia w fazie Early Access. Pozostaje czekać, a o wszystkim postaramy się informować jak najprędzej. Tymczasem, rzućcie okiem na zwiastun:

Więcej o popularnej marce:

Źródło: https://www.dualshockers.com/minecraft-earth-early-access/

Tagi: 4J Studio / Mojang Microsoft Game Studios minecraft

Nie przegap