Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.09.2019 09:40
Pax East 2020 z datą targów
252V

PAX East 2020 wyjątkowo wcześnie. Poznaliśmy datę przyszłorocznej imprezy

PAX East 2020 bez wątpienia przyniesie nam kilka ciekawych informacji z branży gier wideo. Prowadzący ogłosili właśnie oficjalną datę trwania wydarzenia, które odbędzie się zaskakująco wcześnie w roku.

PAX (Penny Arcade Expo) to seria festiwali o tematyce gier, które odbywają się rokrocznie na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Australii. Tradycję zapoczątkowali w 2004 roku Jerry Holkins oraz Mike Krahulik i choć nie jest to jeszcze poziom targów E3, to te zdają się mieć z miesięcy na miesiące coraz większe znaczenie. 

Organizatorzy ogłosili właśnie, że PAX East 2020 będzie miało miejsce w dniach 27 lutego - 1 marca, w Bostonie. Data ta jest o tyle zaskakująca, iż tegoroczna odsłona wydarzenia odbywała się pod koniec marca, a jeszcze wcześniej nawet w kwietniu. 

Najważniejszymi wydarzeniami będą bez wątpienia PAX Rising oraz PAX East Indie Showcase. Na pierwszym panelu przedstawione zostaną tytuły, które według obecnych mają największą szansę, aby stać się kiedyś ogromnymi hitami, na drugim natomiast odbędzie się konkurs na najlepszą grę niezależną!

Rejestracja na wydarzenie ma zostać otwarta "wkrótce", ale jeśli jesteście wyjątkowo zainteresowani, to już w tym momencie podano ceny wejściówek. Każdy dzień z osobna to bilet wstępu w wysokości 60 dolarów, natomiast za karnet 4-dniowy przyjdzie chętnym zapłacić 225 dolarów

Rzuć okiem również na:

Źródło: Twitter

Tagi: Boston Indie Showcase PAX East 2020 Penny Arcade Expo

Nie przegap