Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.09.2019 19:45
Mario Kart Tour przebiło rekord Pokemon GO. Tytuł zarobił już miliony
1452V

Mario Kart Tour przebiło rekord Pokemon GO. Tytuł zarobił już miliony

Mario Kart Tour to nowa żyła złota dla Nintendo, albowiem gra przebiła już rekordowy start Pokemon GO i zarobiła ogromne pieniądze!

Nintendo dostrzegło w sektorze mobilnym swoje nowe źródło dochodów i jak na razie praktycznie każda ich produkcja zarabia miliony dolarów.

Mario Kart Tour zadebiutowało zaledwie 3 dni temu, a już możemy mówić o rekordowym zainteresowaniu tytułem Japończyków - według pierwszych danych nową odsłonę Mario Kart pobrało ponad 20 milionów osób na całym świecie, co jest wynikiem zdecydowanie lepszym nawet od Pokemon GO - chociaż z drugiej strony Poksy miały ograniczony start, więc można o tym nieco dyskutować.

Z drugiej zaś strony według badającego rynek mobilny portalu App Annie, do którego mamy dostęp, Mario Kart Tour w samych Stanach Zjednoczonych pobrano aż 2 miliony razy! Jeśli zaś chodzi o zarobki gry, tutaj ujęte w skali ogólnoświatowej, śmiało można napisać, że Marian ponownie jest prawdziwą żyłą złota! W pierwsze 3 dni MKT zarobiło już 1,7 miliona dolarów - a warto zauważyć, że App Annie nie nalicza wyników generowanych przez reklamy, zliczając tylko transakcje pieniężne. Z mojego doświadczenia mogę zatem powiedzieć, że na pewno pękły już ze 2 miliony zielonych!

Rekord Mario Kart Tour

Warto zerknąć:

Tagi: DeNA Mario Kart Tour Nintendo

Nie przegap