Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.09.2019 15:40
Thief Simulator VR zwiastun
446V

Thief Simulator VR. Polska gra, która pozwoli wcielić się w złodzieja

Jeśli zastanawialiście się, co czuje złodziej podczas akcji, to polskie studio GameBoom VR pozwoli wam się o tym przekonać! Sprawdźcie, jak prezentuje się Thief Simulator VR na zwiastunie.

Symulatory to wyjątkowo prężnie rozwijająca się gałąź branży gier w naszym kraju. Studia bardzo chętnie tworzą przeróżne - mniej, lub bardziej kreatywne projekty w tym segmencie. Dobrym przedstawicielem tej drugiej grupy jest tytuł, który już w nadchodzącym miesiącu ruszy z fazą wczesnego dostępu na platformie Steam oraz Viveport!

Mowa o Thief Simulator VR od polskiego studia GameBoom VR. Gra pozwoli nam wejść w skórę złodzieja i rozwijać się w tej skrajnie kontrowersyjnej profesji. Zaczniemy od malutkich kradzieży, poprzez większe, aż po ogromne skoki przy pomocy zdobywanego i kupowanego po drodze zaawansowanego sprzętu. 

Na starcie tytuł kompatybilny będzie z czterema zestawami do obsługi wirtualnej rzeczywistości: 

  • Oculus Rift
  • HTC Vive
  • Valve Index 
  • Windows Mixed Reality

Jeśli jesteście zainteresowani i chętnie sprawdzicie, czy życie na krawędzi i w niezgodzie z prawem jest dla Was, to gra wejdzie wa fazę wczesnego dostępu już w przyszłym miesiącu. Będzie można nabyć ją wtedy za 53,99 zł.

Sprawdźcie, jak prezentuje się na zwiastunie:

Interesuje Cię wirtualna rzeczywistość? Sprawdź też:

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: GameBoom VR Steam Thief Simulator VR

Nie przegap