Tytus Stobiński Tytus Stobiński 27.09.2019 17:20
Bloodstained: Ritual of the Night
316V

Bloodstained: Ritual of the Night na Nintendo Switch zostanie załatane. Gra dostanie dwie łatki

Bloodstained: Ritual of the Night to świetna gra, jednak wersja na Nintendo Switch od dnia premiery borykała się z poważnymi problemami natury technicznej. Te wkrótce przejdą do przeszłości.

Jak poinformował Jason Ryan, pełniący funkcję dyrektora ds. społeczności w 505 Games, pod koniec listopada gracze powinni oczekiwać aż dwóch łatek, które doprowadzą Bloodstained: Ritual of the Night do odpowiedniego stanu. Ryan przeprosił za tak długi czas oczekiwania, ale wytłumaczył, że cały proces przebiega mozolnie, ponieważ developer wprowadza poprawki lokacja po lokacji, przeciwnik po przeciwniku, by uzyskać jak najlepszy efekt.  

Istotne zmiany zajdą w sposobie renderowania tła i lokacji, dzięki czemu będą one teraz dużo bardziej ostrzejsze. Usprawnione zostaną czasy ładowania, choć tu developer wciąż ma dużo pracy przed sobą. Twórcy zastąpili także większość efektów cząsteczkowych, które pomimo tego, że wyglądają tak samo dla gracza, wpływają na funkcjonowanie gry. Wisienką na torcie jest mocno zredukowany czas reakcji, czyli tzw. input lag.

Graliście w Bloodstained: Ritual of the Night na Switchu? Dacie grze jeszcze jedną szansę? 

Warto również przeczytać:

Tagi: 505 Games ArtPlay Bloodstained: Ritual of the Night

Nie przegap