Tytus Stobiński Tytus Stobiński 27.09.2019 19:52
76
688V

Fallout 76 z wieloma nowościami w 2020 roku. Gracze otrzymają serwery publiczne

Trzeba oddać Bethesdzie, że po bardzo złym przyjęciu Fallouta 76, developer nie poddał się i z miesiąca na miesiąc produkcja jest coraz bardziej połatana. 

Kiedy Todd Howard skrupulatnie obmyśla, jak ponownie podbić rynek gier RPG za sprawą Starfield, zespół Bethesdy w pocie czoła naprawia kolejne błędy, na jakie natrafić możemy podczas codziennych wędrówek po nuklearnych pustkowiach. Firma wciąż trzyma się stwierdzenia, że serwet tytułu "nigdy nie przestaną funkcjonować". Z czasem jednak zobaczymy, ile faktycznie zostaną one utrzymane przy życiu.

Na oficjalnej stronie gry pojawiły się szczegółowe informacje, czego możemy spodziewać się w nadchodzącym, 2020 roku. Gracze mogą oczekiwać panelu perków służącego do tworzenia odpowiednich kombinacji i łatwiejszego stosowania ich do różnych aktywności. Gra ma otrzymać również oczekiwane od dawna serwery publiczne, choć nie mamy żadnych szczegółów na temat kiedy dokładnie te pojawią się w Fallout 76

W pierwszym kwartale 2020 roku udostępniony zostanie system Legendary, który wciąż wymaga poprawek. Częścią dużej aktualizacji będzie naprawa menu społeczności. które nie funkcjonuje tak jak należy. Bethesda obiecała także skrócenie czasu między kolejnymi wydarzeniami przynajmniej o połowę. 

Warto również przeczytać: 

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76

Nie przegap