Tytus Stobiński Tytus Stobiński 25.09.2019 20:46
Planescape: Torment
786V

Konsolowe Baldur's Gate, Icewind Dale i Planescape: Torment zaliczają opóźnienie

Jak poinformowały Beamdog oraz Skybound Games, premiera dostosowanych do współczesnych konsol klasyków RPG, która miałą odbyć się w tym tygodniu - została przesunięta.

Nieco odkurzone wersje dwóch części Baldur's Gate, Icewind Dale oraz Planescape Torment, uznawanego za jedno z największych osiągnięć w historii gier opartych na Infinite Engine, miały zadebiutować w najbliższy piątek. Niestety, z niewiadomych przyczyn firmy odpowiedzialne za dostarczenie tytułów na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch postanowiły nieco przesunąć premierę. Nowa data kiedy gracze dorwą klasyki w swoje ręce to 15 października. 

Dowiedzieliśmy się przy tym, że konsolowa wersja Neverwinter Nights, która to zostanie wydana z osobna, pojawi się w sklepach 6 grudnia. Zawierać będzie ona wszystkie dodatki oraz scenariusze. Czekacie na to wydawnictwo, czy może nie zamierzacie wracać do tych wiekowych już gier?

Więcej do przeczytania na naszym portalu:

Tagi: Baldur's Gate 2: Enhanced Edition Baldur's Gate Enhanced Edition Beamdog Icewind Dale: Enhanced Edition Planescape: Torment Enhanced Edition

Nie przegap