Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2019 22:00
Wataha 3 serial
656V

Wataha 3 z opóźnioną premierą. HBO rozpocznie sezon pod koniec roku

Nie mamy dobrych informacji dla widzów wyczekujących na trzeci sezon „Watahy”. HBO Polska planowało zaoferować historię już pod koniec października, ale pierwszy odcinek zostanie opublikowany z opóźnieniem.

HBO zapewni nam jeszcze kilka świetnych produkcji do końca 2019 roku i jedną z ważnych premier dla polskiego oddziału jest bez wątpienia trzeci sezon „Watahy”. Według ostatnich informacji, serial miał trafić na antenę i serwery już 30 października.

Firma najwidoczniej potrzebuje dodatkowego czasu na dopieszczenie scen lub przygotowanie odpowiedniej kampanii marketingowej, ponieważ dzisiaj otrzymaliśmy nową datę. Początek trzeciego sezonu „Watahy” zostanie opublikowany 6 grudnia.

Bardzo możliwe, że HBO nie zamierza rywalizować z innymi, dużymi produkcjami i zdecydowano się na premierę w spokojniejszym okresie – jak wiadomo stacja nie oferuje całego sezonu jednego dnia, więc widzowie przez kilka tygodni będą systematycznie oglądać kolejne epizody serialu.

Dodatkowe informacje dotyczące planów HBO powinniśmy poznać w przeciągu najbliższych dni – w końcu nadal nie znamy pełnej rozpiski nowości na październik.

Polecamy nasze recenzje: 

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/wataha-hbo-opoznia-date-premiery-trzeciego-sezonu

Tagi: hbo hbo go hbo polska serial wataha wataha 3