Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2019 14:39
Destiny 2 za darmo
2971V

Destiny 2 do pobrania za darmo. Przygotujcie się na wielkie granie

Bungie szykuje się do wielkiej premiery bezpłatnego Destiny 2. Pliki gry już wylądowały na serwerach, z którym każdy zainteresowany może pobrać produkcję na dysk i przygotować na rozgrywkę.

Bungie szykuje się do wielkiej premiery Destiny 2: Twierdza Cieni, czyli wielkiego rozszerzenia, które ma zapoczątkować „nowe życie” gry. Zespół jest teraz niezależnym studiem i pracuje na własny rachunek.

Twórcy postanowili znacząco rozszerzyć listę potencjalnych klientów i Destiny 2 uciekło już z Battle.Netu i jest teraz dostępne na Steam. To jednak nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ deweloperzy postanowili zaoferować graczom podstawkę za darmo.

Od dzisiaj możecie pobrać pliki Destiny 2 na dyski i przygotować się na premierę bezpłatnej wersji – start rozgrywki rozpocznie się 1 października, czyli w dniu debiutu Twierdzy Cienia. Autorzy za pomocą „czystego” D2 zamierzają zachęcić graczy do nowych dodatków, które znacząco rozbudowują doświadczenie.

Mam szczerą nadzieję, że Bungie nie zmarnuje tej szansy, w odpowiedni sposób rozwinie swoje uniwersum i już Destiny 3 od premiery zaprezentuje jakość, o której marzyliśmy w przypadku Destiny, a namiastkę otrzymaliśmy za sprawą Destiny 2... Choć trzeba podkreślić, że akurat teraz tytuł wygląda znacznie lepiej względem premiery – a będzie jeszcze lepiej.

O pracach Bungie możecie przeczytać na naszej stronie:

Źródło: Jurek Cichocki

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2

Nie przegap