Iza Łęcka Iza Łęcka 25.09.2019 13:27
Arrow sezon 8
429V

Arrow 8 na zwiastunie. The CW planuje stworzyć spin-off

Powoli będziemy żegnać się z telewizyjnymi przygodami Olivera Quenna, który ochrania Starling City – twórcy jednak nie mówią ostatniego słowa względem postaci z tego komiksu. Sprawdźcie z nami zwiastun 8. sezonu.

Serial „Arrow”, który zadebiutował w październiku 2012 roku, w przyszłym miesiącu rozpocznie emisję pierwszego odcinka ostatniego sezonu. Ósma seria została podzielona na rekordowo małą liczbę epizodów – zaledwie 10 względem 22-23 w poprzednich historiach.

Widzowie najwidoczniej nie muszą żegnać się przynajmniej z częścią obsady. Jak podają dziennikarze Variety, The CW pracuje nad stworzeniem spin-offu, który ma skupić się na zespole The Canaries – Mia Smoak (Katherine McNamara), Laurel Lance (Katie Cassidy) oraz Dinah Drake (Juliana Harkavy) mają wspólnie ochraniać dobrze już znaną widzom metropolię.

Już dziesiąty odcinek ósmego sezonu ma otworzyć drzwi do spin-offu, który właśnie jest przygotowywany. Widzowie już widzieli w akcji The Canaries – w siódmym sezonie fabuła serialu została przerzucona w przyszłość do 2040 roku, gdzie właśnie zaprezentowano nowych superbohaterów. Możliwe, że autorzy mogą nawet wykorzystać zbliżający się crossover Infinite Earths, by zmieszać wszechświaty i już wtedy bliżej zapoznać widzów z dorosłą Mią. 

Cokolwiek się wydarzy, fani mogą liczyć na kilka zwrotów akcji w nadciągającej i ostatniej historii „Arrowa”. By lepiej przygotować się na nadciągające odcinki (start sezonu już 15 października), sprawdźcie rozszerzony zwiastun.

Polecamy nasze recenzje: 

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/09/24/canaries-arrow-spinoff-in-development-at-the-cw

Tagi: arrow spin-off the cw

Nie przegap