Tytus Stobiński Tytus Stobiński 25.09.2019 11:49
John Wick Hex
518V

John Wick Hex w złocie. Twórcy odliczają dni do premiery

Nowa gra skupiająca się na postaci popularnego, filmowego bohatera już w przyszłym miesiącu wyląduje na sklepowych półkach.

Tymczasem jak z radością poinformowali twórcy produkcji, prace nad tytułem został w pełni ukończone i znajduje się on w tzw. złocie, choć ze względu, że John Wick Hex ukaże się tylko w dystrybucji cyfrowej, to określenie oznacza po prostu, że twórcy dopieścili każdy aspekt gry i pozostaje nam czekać na premierę. Dla przypomnienia, status "gold"  świadczy o tym, że płyta - matka trafiła do tłoczni, gdzie zostaną stworzone kolejne kopie danego tytułu.

Produkcja jest strategią, która za sprawą turowych pojedynków pozwala nam pokonywać kolejne grupy przeciwników w drodze do zrealizowania celu. Wedle zapowiedzi, John Wick Hex będzie wymagał od nas dobrego reagowania na bieżąco i przewidywania kilku kroków naprzód, jeśli chodzi o zachowanie naszych wrogów. Trochę więc w tym serii X-Com bez drużyny, trochę własnego pomysłu studia Bithell Games.

Tytuł ukaże się już 9 października wyłącznie na Epic Games Store. W późniejszym czasie otrzymamy również konsolowy port.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Tagi: Bithell Games Good Shepherd Entertainment John Wick Hex

Nie przegap