Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2019 20:30
Call of Duty Modern Warfare Beta Rekordy
503V

Testy Call of Duty: Modern Warfare z rekordowym zainteresowaniem. Multi do 100 graczy

Activision potwierdziło wyjątkowe zainteresowanie testami Call of Duty: Modern Warfare. Gra jeszcze przed premierą pobiła pierwsze rekordy, które przygotowują deweloperów na wielką premierę. Wydawca nie ukrywa zadowolenia.

Call of Duty: Modern Warfare trafi na półki sklepowe pod koniec października, ale już teraz Activision mówi o pierwszych sukcesach produkcji. Ostatnie testy były największym wydarzeniem tego typu w historii całej serii Call of Duty.

Beta przyciągnęła „największą liczbę graczy”, zainteresowani spędzili na serwerach „największą liczbę godzin” i firma odnotowała „największą liczbę jednocześnie zalogowanych graczy na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC”. Wszystkie rekordy były możliwe między innymi dzięki rozgrywce cross-platformowej.

Patrick Kelly, dyrektor kreatywny i współtwórca studia Infinity Ward, nie ukrywa zadowolenia z wyników i zapowiada wykorzystanie cennych informacji zebranych od społeczności:

„Koncentrujemy się na dostarczaniu jak najlepszych wrażeń online i obejmuje to połączenie społeczności za pomocą cross-playu. Doceniamy wszystkich graczy z całego świata, którzy grali i dzielili się swoimi opiniami. Wasze wsparcie jest nie tylko inspiracją dla całego zespołu, ale również dostarcza nam ważnych danych i informacji zwrotnych, które pomagają udoskonalić doświadczenie na premierę gry.”

Twórcy potwierdzili, że Call of Duty: Modern Warfare ma zapewnić bardzo zróżnicowany gameplay, który będzie obejmował zmagania od dwóch na dwóch do aż 100 graczy na jednej mapie... Brzmi to jak Battle Royale? Nadal nie otrzymaliśmy konkretów, jednak wydawca potwierdził, że tytuł będzie znacząco rozbudowany po premierze.

Więcej o serii Call of Duty przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Activision

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap