Tytus Stobiński Tytus Stobiński 24.09.2019 17:30
Kratos
767V

God of War i pojedynek Kratosa z...Kratosem? Współtwórca serii odpowiada na zabawne pytanie fana

Wydany przed rokiem reboot serii God of War, choć drastycznie zmieniał nie tylko mechanikę rozgrywki, środowisko lecz także postać Kratosa - okazał się prawdziwym hitem. 

Gra zyskała nawet przychylne opinie fanów pierwszych odsłon, którzy na wieść o zmianie settingu zaczęli kłaść na serii "krzyżyk". Jak się jednak okazało, niezła fabuła, postawienie Kratosa w zupełnie nowej roli, oraz dodanie mu charakteru, który był wypadkową tego, że spartański wojownik miał zdecydowanie więcej wiosen na karku pokazało, że gra rzeczywiście ma czym się bronić. 

Choć obecnie jakichkolwiek przecieków dotyczących kontynuacji brak, to śmiało możemy stwierdzić, że ta już powstaje. Cofając się jednak do odsłon kiedy wojownik miał w sobie dużo więcej gniewu, warto zatrzymać się na postaci Cory'ego Barloga, niejako ojca Kratosa. Ten, został zapytany na swoim Twitterze, które wcielenie Boga Wojny wyszłoby zwycięsko z pojedynku, gdyby postawić dwóch zabijaków na jednej arenie.

Barlog bez jakiegokolwiek zawahania uznał, że to właśnie dojrzały Kratos przeniesiony do mitologii nordyckiej, zrobiłby ze swojej młodszej wersji futerał na topór. A która postać odpowiada Wam bardziej?

Warto się także zainteresować:

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment

Nie przegap