Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2019 21:10
The Last of Us State of Play
4490V

State of Play. Oglądajcie z nami prezentację The Last of Us 2

Impreza Sony to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń miesiąca. Japończycy zapraszają graczy na kolejny State of Play, podczas którego zobaczymy materiały z The Last of Us 2. To oczywiście nie koniec przyjemności, więc zachęcamy naszych czytelników do wspólnego oglądania imprezy.

O 22:00 rozpocznie się kolejna edycja State of Play. Możemy mieć tym razem pewność, że Sony nie zanudzi nas mniejszymi produkcjami, ponieważ swoją obecność na wydarzeniu potwierdziło Naughty Dog. Możemy prawdopodobnie liczyć na zwiastun z fragmentami rozgrywki oraz datę premiery.

Problemem w tym wypadku może okazać się czas – State of Play ma trwać 20 minut, a podczas imprezy zerkniemy także na inne gry. Na tym show powinniśmy spojrzeć także na Medievila, którego demo wyciekło na japońskim PlayStation Store, a Sony może także pokazać zwiastun Wattam.

Korporacja oczywiście nie zdradza wszystkich niespodzianek... Ale jedną z nich może okazać się nowy Batman. Warner Bros. Montreal wczoraj opublikowało konkretną zajawkę, która pozwala sądzić, że pokaz gry odbędzie się w przeciągu następnych godzin.

Warto sprawdzić na portalu:

Tagi: playstation 4 ps4 sony state of play