Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.09.2019 23:29
Zorro w Go All Out
455V

Go All Out. Zorro i Yandere-Chan dołączają do walki

Rodzima bijatyka Go All Out rośnie w siłę i sprowadza naprawdę mocnych zawodników. Tym razem do walki o sławę i pieniądze dołączają Zorro i Yandere-Chan.

Sukces Super Smash Bros. Ultimate obudził nieco skostniały rynek platformowych bijatyk, w którym oprócz propozycji Nintendo, prym wiedzie wspierana przez Ubisoft Brawlhalla.

Jednakże coraz bardziej w omawianym gatunku rozpychać się zaczyna rodzima mordoklepka pod tytułem Go All Out. Gdańskie Blue Sunset Games ma spore ambicje na rozwój swojego dzieła i pozyskuje coraz ciekawsze postacie do swojego rostera wirtualnych gladiatorów. 

Jakiś czas temu ogłoszono, że do gry dołączy znana z Yandere Simulator, zabójczo wręcz urocza Yandere-Chan. Teraz atmosfera się nieco podkręca, albowiem deweloperzy oficjalnie zapowiedzieli pojawienie się legendarnego Zorro - zamaskowany obrońca mieszkańców hiszpańskiej kolonii w Kalifornii wkroczy na arenę już na początku przyszłego miesiąca.

Póki co dzieło naszych rodaków dostępne jest wyłącznie na PC, jednakże już w październiku doczeka się portu na konsolkę Nintendo Switch.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun zapowiadający pojawienie się kultowego Zorro.

Tytuł możecie dorwać już teraz na platformie Steam.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Blue Sunset Games Go All Out

Nie przegap