Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.09.2019 18:10
Spider-Ham za darmo do obejrzenia
568V

Spider-Ham: Caught in the Ham. Krótkometrażowa animacja dostępna za darmo

Pamiętacie postać Spider-Ham ze świetnej animacji "Spider-Man Uniwersum"? Jeśli tak, to koniecznie rzućcie okiem na krótkometrażówkę, którą właśnie udostępnił Marvel!

"Spider-Man Uniwersum" okazało się ogromnym hitem. Animacja z przełomu minionego i bieżącego roku spotkała się ze świetnym przyjęciem - zarówno ze strony krytyków, jak i zwykłych widzów. Był to duży krok dla całego Sony, które po wielu potknięciach z Pająkiem w roli głównej pokazało, że są w stanie pokazać go ze świetnej strony.

Wydanie Blu-ray z rzeczoną animacją zawierało całą masę dodatkowych materiałów. Jednym z nich była krótkometrażowa animacja, która przedstawiała pięć minut przygód Petera Porkera (głosu użyczył mu John Mulaney). W projekcie, którego akcja rozgrywa się fabularnie przed tym, co widzieliśmy na dużym ekranie, bohater mierzy się w antagonistą - dr. Crawem Daddym

Za produkcję odpowiadał sam David Schulenburg, natomiast reżyserią zajął się Miguel Jiron, a materiał został udostępniony w Sieci (ciekawy zbieg słów w kontekście tematu) w pełni za darmo! Sprawdźcie koniecznie, bo zdecydowanie warto:

 

Na naszej stronie warto przeczytać także:

Źródło: YouTube

Tagi: animacja marvel Spider-Ham spider-man

Nie przegap