Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.09.2019 17:00
Gran Turismo Sport aktualizacja
1082V

Gran Turismo Sport z darmową aktualizacją. Cztery tajemnicze samochody już w przyszłym tygodniu

Już 17 października swoje drugie urodziny będzie obchodziło Gran Turismo Sport. Twórcy nie zapominają o grze, a przyszły tydzień przyniesie kolejną, darmową aktualizację. 

Gran Turismo Sport wciąż cieszy się ogromną popularnością na PlayStation 4. Twórcy doceniają wkład graczy i stale zasypują ich kolejnymi nowościami. Podobnie będzie teraz, gdy blisko drugiej rocznicy wydania gry, zostają do niej dodane cztery nowe pojazdy! W pełni za darmo

O aktualizacji poinformował na swoim Twitterze Kaz Yamauchi, który w charakterystyczny dla siebie sposób zaprezentował przyciemnione zdjęcie z rzeczonymi autami tak, aby fani mogli zgadywać, jakie zostaną w rzeczywistości dodane. Osobiście nie jestem znawcą branży motoryzacyjnej, ale biorąc pod uwagę spekulacje ludzi - będą to raczej starsze modele.

Najwięcej przekonań panuje względem samochodu zamieszczonego w prawym górnym rogu. Lwia część społeczności z Twittera twórcy jest zgodna - wskazuje ona na Corvette Stingray Racer Concept. Ile w tym prawda? Tego dowiemy się już w nadchodzącym tygodniu! 

Sprawdźcie sami, a może Wam uda się zgadnąć, o jakich modelach moda: 

Warto przeczytać także: 

Źródło: https://www.hardcoregamer.com/2019/09/21/new-gran-turismo-sport-update-to-release-this-week/357976/

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment

Nie przegap