Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.09.2019 20:30
PlanetSide Arena. Battleroyale dla 300 osób już dostępny do pobrania
762V

PlanetSide Arena. Battleroyale dla 300 osób już dostępny do pobrania

Właśnie dzisiaj każdy zainteresowany tytułem ma możliwość pobrania plików gry na platformie Steam i zacząć potyczki na mapach dla 300 osób!

W końcu doczekaliśmy się premiery PlanetSide Arena. Założenia były ogromne, podczas jednej rozgrywki miało znajdować się nawet tysiąc graczy. Oczekiwania jednak przerosły twórców, którzy ograniczyli się do 300 osobowych rozgrywek w trybie squads oraz 150 dla trybu teams.

Produkcja jest już dostępna we wczesnym dostępie, możemy ją pobrać na platformie Steam. Gra waży mało, bo tylko 10 GB. W produkcji znajdują się dodatkowe przedmioty, takie jak specjalne paczki, które dają bonusy, ale sama podstawka jest darmowa. Na samym początku do wyboru będziemy mieli 3 klasy: Assault, Engineer oraz Medic. Grę możecie pobrać tutaj

Na razie gra średnio przyjmuje się u graczy, którzy narzekają m.in. na nudną rozgrywkę i brak walki, a przecież twórcy właśnie zapewniali, że na polu bitwy nie zabraknie zaciętej rozgrywki. Jeśli zagracie to koniecznie dajcie znać co sądzicie.

 

Tagi: Daybreak Game PlanetSide Arena