Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.09.2019 08:33
Shinsekai
773V

Shinsekai: Into the Depths to zupełnie nowe IP Capcomu. Zwiastun premierowy

Pora rozgryźć zagadkę z sierpnia, kiedy Capcom zarejestrował tajemniczy tytuł: Shinsekai: Into the Depths. Okazuje się, że - wbrew pozorom - gra wcale nie jest powiązana z marką Deep Down, która dawniej była mocno promowana.

Capcom przedstawił zupełnie nowe, niezwiązane z innymi markami, IP. Chodzi o Shinsekai: Into the Depths, które najpierw zostało zarezerwowane w Europie jako znak towarowy, o czym pisaliśmy już na łamach PPE, a teraz doczekało się pełnej prezentacji.

Okazuje się, że Shinsekai: Into the Depths jest grą przeznaczoną dla Apple Arcade, w której motywem przewodnim jest... eksploracja podwodnych światów. 

"Ludzkość przez ochłodzenie klimatu została zmuszona do szukania schronienia w oceanie. Niestety nawet morze nie jest ich w stanie chronić wiecznie. Lód ścina coraz większe połacie oceanu, co zmusza ludzkość do podjęcia dalszych, niebezpiecznych ekspedycji. (...) Zarządzaj swoim zapasem tlenu, schodząc coraz niżej, do ruin dawnych cywilizacji" - głosi oficjalna notka prasowa gry.

Poniżej znajdziecie premierowy zwiastun Shinsekai: Into the Depths. Nie wiadomo jeszcze czy produkcja Capcomu trafi też z czasem na inne platformy, niż sprzęt z iOS.

Warto sprawdzić:

Tagi: apple arcade Capcom shinsekai

Nie przegap