Iza Łęcka Iza Łęcka 20.09.2019 11:54
The Infinity Saga
2730V

Marvel prezentuje The Infinity Saga. Zwiastun wielkiej historii

Marvel już rozpoczął prace nad filmami z 4. Fazy Marvel Cinematic Universe, jednakże przyszedł dobry czas na podsumowanie dekady filmów wielkim zestawieniem. Pakiet The Infinity Saga otrzymał pierwszy zwiastun, który potwierdza wysoką jakość zbioru.

Przez ponad dekadę widzowie z całego świata uczestniczyli w przygodach superbohaterów Marvela. Fani przeżywali historie, poznawali postacie i brali udział w wielkich bitwach. 3. Faza Marvel Cinematic Universe zakończyła pierwszą sagę, co jako moment kulminacyjny korporacja postanowiła wykorzystać do wrzucenia do sklepów zestawu The Infinity Saga.

The Infinity Saga będzie zawierać wszystkie 23 filmy z trzech faz Marvel Cinematic Universe – widzowie otrzymają wszystkie aktualnie prezentowane przygody. Chcąc zachęcić do tego pakietu, Marvel przygotował poniższy zwiastun. Trailer był początkowo prezentowany na San Diego Comic-Con, jednak w końcu zawitał w Sieci.

Mając tak potężną bazę materiałów i lata pracy na planie, w pakiecie The Infinity Saga zostaną zaprezentowane nie tylko filmy, a Marvel udostępni wiele wcześniej niepokazywanych materiałów – przygotowane sceny, prace na planie, wpadki i inne smaczki, nawet takie które dotychczas nie były dostępne na płytach Blu-ray.

Ostateczna data premiery oraz cena The Infinity Saga nie zostały jednak jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Dla przypomnienia: tak prezentują się szczegóły 4. fazy Marvel Cinematic Universe. Marvel zaoferuje dziesięć nowych produkcji, które zostaną opublikowane od maja 2020 roku do listopada 2021 roku:

Źródło: https://comicbook.com/marvel/2019/09/20/marvel-reveals-the-infinity-saga-trailer/

Tagi: marvel Marvel Cinematic Universe mcu The Infinity Saga

Nie przegap